office@farmaktiv.com.ua

Тел/факс: (044) 299-01-01, 299-02-02
Моб: (093) 770-77-71

Товариство iз обмеженою відповідальністю «ФАРМАКТИВ» як виробник сухих поживних середовищ для мікробіологічних досліджень (санітарна та клінічна мікробіологія), дисків для визначення чутливості мікроорганізмів до лікарських засобів та розчину телуриту калію, працює на українському ринку виробів медичного призначення з 2010 року.

Головною метою нашого підприємства є забезпечення українських лабораторій якісними вітчизняними поживними середовищами та діагностичними матеріалами.

 

ТОВ «ФАРМАКТИВ» бере на себе зобов’язання постачати на ринок медичної продукції України тільки високоякісну продукцію для лабораторних досліджень, яка відповідає всім законодавчим вимогам. Створена нами система управління якістю є надійною основою для підвищення нашого професійного потенціалу, якості нашої продукції, забезпечення високої результативності всіх технологічних та бізнес-процесів і виходу нашого підприємства на передові позиції на українському, європейському ринках та ринку країн СНД.

 

Всі необхідні ресурси ми направляємо на забезпечення реалізації політики нашого підприємства в сфері якості для створення умов, що забезпечують виробництво та реалізацію широкого асортименту тільки високоякісної продукції засобів для лабораторних досліджень.